Domki

Lasówka koło Zieleńca!

Zieleniec domki całoroczne

Na naszych Gości czekają wygodne domki całoroczne.

Zieleniec agroturystyka i zachwycająca panorama Gór Orlickich to możliwość spędzenia wymarzonego urlopu. Nasze domki do wynajęcia Dzika Konwalia w Lasówce przeznaczone są dla rodzin lub grup przyjaciół. Na 65 metrach kwadratowych domku pomyśleliśmy o wszystkim, by zapewnić wygodę wypoczynku. Projekt domków trzymał się planu, który zakładał ekologiczne podejście, nienaruszanie walorów przyrodniczych i architektonicznych okolicznych miejscowości jaką na przykład jest Zieleniec.

Domki do wynajęcia

Domki całoroczne Dzika Konwalia w Lasówce zbudowane są w stylu sudeckim,

utożsamianym z tą szerokością geograficzną, z Doliną Dzikiej Orlicy. Spadziste dachy na bajkowe zimy i drewniana elewacja sprawiają, że idealnie wpisują się w tutejszy krajobraz. Wystrój domków jest nowoczesny, a jednocześnie utrzymany w klimacie. Nasze ekologiczne podejście do życia sprawiło, że zastosowaliśmy tu wiele innowacyjnych rozwiązań przyjaznych środowisku, bo kochamy Lasówkę i Zieleniec. Noclegi domki zapewniają bardzo wygodne i komfortowe, jak mawiają dzieci – epickie… 

W pełni wyposażony

Przed domkiem plac zabaw dla dzieci,

parking dla samochodów i mini sauna w kształcie pnia drzewa, za domkiem las – czego chcieć więcej, by ferie w górach czy po prostu wypoczynek na łonie natury był udany. Domek z kominkiem w salonie, z dostępem do internetu i wysokiej klasy telewizorem z kanałami telewizji satelitarnej, sprawi, że wieczór z przyjaciółmi czy rodziną nie będzie nudny. W pełni wyposażony aneks kuchenny, gdzie znajdują się naczynia, sztućce, garnki, przybory kuchenne, oraz niezbędne sprzęty, pozwoli na przyjemne wakacje w górach. 

Trzy sypialnie

Trzy sypialnie, z nowymi materacami w wygodnych łóżkach,

plus świeże i czyste powietrze dają niezwykły komfort snu, zapewniając cudowne noclegi. Lasówka zaś ciszę i spokój. Dwie łazienki w domku sprawią, że bez problemu wszyscy wyszykują się na trasy rowerowe, stok narciarski Zieleniec, czy urlop w górach. Zapraszamy do domków w Lasówce, wygodnych i w pełni wyposażonych, zapewniających komfortowy nocleg w górach, zarówno wielbicielom jazdy na rowerze, narciarzom, snowboardzistom, jak i rodzinom z dziećmi.